szkoła tańca tychy

Gdzie uczymy:


Art Prywatna szkoła podstawowa Art w Tychach
Plac Wolności 3
http://art.tychy.pl/


akademia Akademia Przedszkolaka
ul. Elfów 67
http://akademiaprzedszkolaka.tychy.pl/


Bajkolandia Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia
ul. Myśliwska 10
http://bajkolandia-przedszkole.pl/


Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy
ul. Lędzińska 14
Sala lustrzana, V piętro
https://pl-pl.facebook.com/orscentrumledziny/

 

MIX Taneczny

taneczny mix

Program zawiera w sobie naukę podstawowych figur i kroków z różnych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, hip- hop, funky. Zajęcia są prowadzone w najbardziej atrakcyjnej dla dzieci formie gier i zabaw ruchowych, dzięki czemu nie ma miejsca na nudę, a motywacja do aktywności ruchowej stale rośnie. Autorski program został wzbogacony o elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ćwiczenia te, pomagają w orientacji w schemacie własnego ciała i w przestrzeni, uczą pracy w grupie oraz sprzyjają rozwojowi kreatywności u dzieci (...)

więcej

Akademia Baletu

balet

Taniec klasyczny (balet) wprowadza dzieci w świat przepięknej muzyki, lekkości i płynności ruchu a przy tym uczy prawidłowej postawy ciała. Autorski program zajęć, ich dynamika, czas trwania i zakres materiału dostosowane są do możliwości ruchowych, anatomicznych i psychologicznych dziecka, właściwych dla poszczególnych etapów jego fizjologicznego i emocjonalnego rozwoju. Zestawy ćwiczeń, zabaw i układów choreograficznych są tak skomponowane, aby ćwiczyć u najmłodszych koordynację ruchową, elastyczność ciała a także wpływać na ich wrażliwość na muzykę i taniec (...)

więcej

JazzART

jazzart

Zajęcia skierowane są dla dzieci wieku szkolnym. Taniec jazzowy jest techniką tańca, która jest bardzo różnorodna. Uczy dynamiki, ekspresji oraz wyrabia precyzuję ruchów. Zajęcia jazzowe zawierają w sobie mocną podstawę tańca klasycznego. Uczestnicy poznają podstawowe ćwiczenia techniczne, które mają na celu przygotowanie ich do efektownych skoków, obrotów i piruetów. Autorski program zajęć zawiera w sobie również elementy improwizacji ruchowej oraz interpretacji muzycznej (...)

więcej

Dla rodzica - zapisz dziecko na zajęcia

Oferta dla placówki

Zapraszam na zajęcia!